Elektronik Yayınlar

Okura, coğrafyadan-zamandan ve mekandan bağımsız, ekonomik ve pratik yöntemler sayesinde hızla ve küresel nitelikte kişiselleştirilebilir içerik sunuyoruz.

Teknolojinin gelişimini ve global trendleri yakından takip eden İndeks, birlikte çalıştığı kurumlara farklı mecra önerileri sunarak hazırladığı geleneksel yayınların elektronik ortama taşınma sürecini başarıyla yönetmeye devam ediyor.

İhtiyaca özel kurgulanan yayıncılık anlayışıyla İndeks, en son teknolojiyi kullanarak içeriğe, zamandan ve mekandan bağımsız erişim imkanı sunuyor. İndeks, elektronik ortamdaki yayınlarının bilgisayar, akıllı telefon, tablet, televizyon gibi farklı cihazlarda görüntülenebilmesiyle, ekran birliğine öncülük ediyor.

Elektronik ortamın sunduğu teknolojik avantajları yayınlarına entegre eden, multimedya özellikleriyle yayın içeriklerini zenginleştiren İndeks, hazırladığı projelerin ilgi odağı olmasını sağlıyor. Sahip olduğu güçlü sosyal mecra ağı ve deneyimiyle projelerin, uçsuz bucaksız internet ortamında fark edilmeden kaybolmasının önüne geçiyor.

Elektronik yayınlar ekonomik, yaygın, hızlı, kayıtlı, ölçülebilir iletişim sunuyor.
Yurtdışı baskı ve dağıtım maliyetleri, lojistik gibi zorunluluklar, elektronik yayınlar için söz konusu olmuyor. Elektronik yayınlar; kullanıcı kayıt sistemiyle hedef kitlenin profili hakkında da detaylı bilgi edinebilmeye ve doğrudan pazarlama yapmaya olanak tanıyor, yayının gerçek zamanlı ölçümlenebilmesine imkan sunuyor.

 

İndeks
Güvenli İnternet
"Bize Özel"
İndeks Newsletter
Ayın Indeksi
Indeks Haber Bülteni
Indeks Haber Mailingi
"Net Gelecek"
Başarı hikayeleri "T-Bank"
Tivibu
"Teknolojinin Türkçesi"
Başarı hikayeleri "Karbosan"