Menu

Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi

İndeks raporlama hizmetleri kapsamında iş ortaklarının ihtiyaçlarına yanıt veren farklı çözümler geliştiriyor.

Faaliyet raporu, sürdürülebilirlik raporu ya da entegre raporlama konusundaki ihtiyaçlar arasındaki; sıfırdan içerik yazma, varolan içeriği güncelleme, özgün tasarım geliştirme, varolan tasarımı güncelleme ya da şablon tasarım alternatiflerini kullanmak gibi kurumların ihtiyacına uygun akılcı çözümler sunuluyor.

Kreatif ekipler, uygulama ekipleri ve editör kadrosu kurum ihtiyacına uygun paket çözümler için çalışabildiği gibi sadece içerik ya da sadece tasarım – uygulama hizmeti de verilebiliyor.

İndeks raporlama referanslarını inceleyebilirsiniz.

İçerik ve tasarım paketleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEMEL PAKET
Son okuma + Seçenekli Tasarım + Dijital Rapor
Faaliyet raporu hazırlığında işinizi kolaylaştırıyoruz. İçerikleriniz hazır ve ihtiyacınız olan sadece son okuma ve uygulamaysa bu paket tam size göre. Sizin topladığınız içeriklere son okuma yapılır, finansal sonuçlarınızla birlikte seçenekli tasarıma aktarılır.

GELİŞMİŞ PAKET
Özgün Yazım + Seçenekli Tasarım + Dijital Rapor
Raporu oluşturan içeriklerin yeniden yazılmasını mı istiyorsunuz? Kurum imajınıza uygun, faaliyetlerinizi profesyonel bakış açısıyla anlatacak İndeks editörleri hazır. Yeniden yazım ve kurgu aşamasının hazırlandığı, finansal sonuçlarınızla birlikte seçenekli tasarımla uygulamaya alındığı “Gelişmiş Paket” için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PRATİK PAKET
Editing + Seçenekli Tasarım + Dijital Rapor
Faaliyet raporu için bölümlerden içerikleri toparladınız, son okumayla olmayacak dil bütünlüğüne ihtiyacınız var. Editing hizmeti öneriyoruz. Rapor içeriklerinin “edit” edilmesi ve finansal sonuçlarınızla birlikte seçenekli tasarıma uygulanmasını kapsayan “Pratik Paket” size uygun olabilir.

ÖZGÜN PAKET
Özgün Yazma + Özgün Tasarım + Dijital Rapor
Faaliyet raporu içeriklerinizin ve tasarımınızın tamamen özgün, yaratıcı ve size özel hazırlanmasını talep edebilirsiniz. Özgün faaliyet raporu için İndeks ekipleri hazır. Sıfırdan yazılan içeriklerin finansal sonuçlarınızla birlikte özgün tasarımla görselleştirildiği “Özgün Paket” çalışmalarında farklı önerilerimizi dinlemek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.