İndeksli Olmak

İndeks çalışanlarının tümü, şirketin vizyon, misyon ve değer politikasına hakimdir. İndeks, çalışanlarına eğitim başta olmak üzere, farklı değerlendirme yöntemleriyle teşvik edici çalışma alanları yaratır.

İndeks ayrıca esnek ve part time çalışma prensiplerini benimseyerek uzmanlık ve yetkinliklerini kanıtlamış bireylerle zamanı en verimli ve ekonomik şekilde kullanmak kaydıyla da çalışmaktadır.

İnsan Kaynakları Politikamız

İndeks için İK, geleceğini ve kariyerine iletişim sektöründe gören herkesin çalışmak istediği, içinde yer almaktan gurur duyduğu, yaptığı işlerden dolayı heyecanlandığı, İndeksli olmanın sevgiyle taşındığı, sektöründe ‘parmakla gösterilen’ bir kurum olmaktır.

Kurumları farklılaştıran insan kaynağıdır. Bu çerçevede İndeks, işe alımda seçici davranır. İndeks’e girmek ve İndeks’te kalmak önemlidir.

İndeks; yaşadığı ortama ve çevresine duyarlı, etik değerlere bağlı, pozitif ve güleryüzlü, çok boyutlu düşünebilen, proaktif, sorumlu, takipçi, yenilikçi, kendine hedefler belirleyen ve bunlara ulaşmak için yüksek tempoda çalışan, çözüm odaklı profile sahip kişilerle çalışmakta ve birlikte çalışacağı kişilerde bu özellikleri aramaktadır.

İndeks Akademi Grubu Staj Programı

Staj, iş hayatına ilk adım, ilk deneyimdir. Bu nedenle de önemlidir. Her üniversite öğrencisi ilgi alanında olan şirket ve departmanda staj yapmak ister.

İndeks staja inanır, gençlere yatırım yapar! Yıllardır sürdürdüğü sosyal sorumluluk projesiyle de staj konusunda Türk iş dünyasında ve üniversite gençliğinde önemli bir farkındalık yaratmak üzere uğraş vermektedir.

İndeks İçerik İletişim Danışmanlık olarak iletişim, medya ve içerik alanında odaklanmayı, deneyim kazanmayı hedefleyen, kendisini geliştirme konusunda kararlı, araştırmacı ruha sahip genç arkadaşları yetiştiriyoruz. “İndeks Akademi Grubu”nda uyguladığımız staj programlarıyla sektörümüze de insan kaynağı yaratıyoruz. Üniversitelerin farklı bölümlerinde okuyan öğrencilere iş dünyasının kapısını aralamak için İndeks’te staj imkanı sunuyoruz.

Kimler Katılabilir

İletişim, işletme, ekonomi, uluslararası ilişkiler alanlarında son sınıf öğrencileri
İyi derecede İngilizce bilen
Türkçeyi yetkin kullanabilen
Ekonomik, sosyal, siyasi gündemi yakından takip eden, merak eden, sorgulayan
Araştırma yapmayı, yazmayı ve okumayı seven, bu anlamda kendini geliştirmek, geleceğini iletişim sektöründe  görenler başvuruda bulunabilir.