Konuşmacılar

Aranan ve en merak edilen konuların uzmanları İndeks Konuşmacı Ajansı’nda bir araya geldi. İndeks Konuşmacı Ajansı en popüler konu başlıklarında uzman isimleri konuşturuyor!

Dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir zaman diliminde…

Bulunduğunuz konumun hiçbir önemi yok. Uzaktan veya yakından, doğrudan yüz yüze ya da online, dünyanın bir ucundan diğer ucuna dilediğiniz konuşmacı dilediğiniz etkinlik ve toplantıda sizinle iletişime geçmek için hazır. Peki ya siz?

İndeks Konuşmacı Ajansı konuşmacılarını farklı kılan en önemli özellik bilgi birikimlerini kitap, makale, referanslı projelerle desteklemeleri. İndeks Konuşmacı Ajansı, bilginin en doğru kaynaktan ve verimli iletimini sağlayarak kurum ve kuruluşlara bilgi iletişimi hizmeti sunuyor.

İndeks Konuşmacı Ajansı için en önemli konu; doğru içerik ve doğru hedef kitle. İndeks Konuşmacı Ajansı talep edilen konu ve içerikte özel organizasyon teması ve kurgusu geliştirmek üzere çalışmalarını sürdürüyor. Sağlıktan ekonomiye, güvenlikten siyasete, kadın istihdamından bilgi güvenliğine akla gelen en popüler konularda İndeks konuşmacı temin ediyor.

İndeks portföyünde kimler var?

Çarpıcı konuşmacı profillerine sahip İndeks Konuşmacı Ajansı’nın mevcut portföyünde yüzlerce yerli ve yabancı konuşmacı bulunuyor. Ekonominin dilinden anlayan usta kalemler, bilim insanları, inovasyon konusunun uzmanları, İK profesyonelleri, iş kadınları, girişimciler, üst düzey yöneticiler, CEO’lar, akademisyenler, iş dünyasının önce gelen isimleri ve daha pek çok isim İndeks Konuşmacı Ajansı çatısında toplandı.

O isimler arasında kimler yok ki…

Portföy çok geniş… Kimi yakından tanıdığınız ünlü isimler, kimi uzamanı olduğu çevrede yakından tanınan değerli kişiler, hepsi toplumda fikir önderi diye adlandırdığımız bilgi ve tecrübelerine değer verdiğimiz kişiler. Tam listeye siteden ulaşabilmek mümkün olsa da, sitede yer vermediğimiz ancak temsil ettiğimiz konuşmacılarımız bulunuyor. Bazı konuşmacılarımız ise iş birliği yaptığımız diğer konuşmacı ajansları tarafından da temsil ediliyorlar. Konuşmacı çeşitliliğine ve konulardaki renge dikkat çekebilmek açısından bir kaç konuşmacımızın ismini, diğerlerine haksızlık edeceğimizi bilmekle birlikte konuyu sizlere genel hatlarıyla daha iyi anlatabilmek adına paylaşacağız; Cem Tarik Yüksel, Emre Alkin, Emin Çapa, Cem Seymen, Yaprak Özer, Alphan Manas, Ece Temelkuran, Şirin Payzın, Güven İslamoğlu, Haluk Okutur, Elif Dağdeviren, Gani Müjde, Cem Mansur, Hakan Çelik, Eralp Caner, Nasuh Mahruki, Ali Rıza Ersoy, Güngör Uras, Aslı Şafak, Yasemin Bradley…

Konuşmacı üyelerini titizlikle seçen İndeks her alanın en iyileri ve uzmanlarıyla çalışıyor. Nobel ödüllü ekonomistler, dünyayı kasıp kavuran fikirlere, inovatif düşüncelere hayat veren uzmanlar, akademisyenler, yazarlar, bilim insanları ve daha birçokları İndeks Konuşmacı Ajansı’nda. Yerli ve yabancı 500’den fazla konuşmacı İndeks çatısında doğru hedef kitleyle buluşmayı bekliyor.

İndeks Konuşmacı Ajansı’na bağlı konuşmacılar hakkında detaylı bilgi için:

http://www.indekskonusmaciajansi.com/konusmacilar