Kurumsal TV / TV Yayıncılığı

İletişim modelleri hızla farklılaşmaya, ihtiyaçlar çeşitlenmeye devam ediyor. Her şeyin hızlandığı günümüz dünyasında, iletişim mecraları ile bize ulaşan bilgileri algılayıp yorumlamak için yeteri kadar zaman bulamayabiliyoruz. İletişimin hızını yakalamak, teknolojiyi doğru kullanmak ile mümkün olabiliyor. İndeks, dünyanın peşinden gittiği tüm iletişim ve teknoloji trendlerini doğru yerden yakalıyor ve kullanıyor. Kurumsal televizyon yayıncılığı hizmeti de bu vizyoner bakışın bir uzantısı… Bugüne kadar Nestle Sales TV, Turkcell Eğitim Videoları, Feyhan Yaşar biyografisi “Yaşadıkça” çalışmalarının altına imzasını atan İndeks, bir mesajı video ile anlatmanın, sözcükler lie muhataba dokunmanın ne kadar etkili olduğunu gösteriyor. Pek çok kurum yazıyı sözcüklerle ve görüntüyle desteklemeyi tercih ediyor.

TV Yayıncılığı

İndeks, popüler üç TV kanalının, başarılı ve sürdürülebilir vizyoner prodüksiyonlarına imza atmış bir TV deneyimi, ciddi bir birikimin adresi. Bugüne kadar İndeks; TRT, CNNTürk, BloombergHT gibi kanallara hazırladığı popüler yayınları, yüksek ratingli programlarıyla sosyal sorumluluk projelerinde itibar ve üne sahip başarılı çalışmalara imza attı.

Genç Nüfusun Sesi:
İndeks İçerik İletişim Danışmanlık, Türkiye’deki genç nüfusun, hayatın her aşamasında hak ettiği kalite düzeyine erişebilmesi için birçok platformda çalışmalarını sürdürüyor. İndeks İçerik İletişim Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı gazeteci yazar Yaprak Özer’in hazırlayıp sunduğu TV programları da bunlardan bazıları. 1999 yılından bu yana çeşitli kanallarda 10 farklı program yayınlandı. Birçoğu format olarak Türkiye’de “ilk”leri gerçekleştiren programlar, izleyicilerden yoğun ilgi gördü. Bu programlar şöyle:

Ekonominin Sesi:
Küresel, ulusal, bölgesel ve sektörel dinamikler her gün hepimizin hayatını etkiliyor; günlük, anlık gelişmelere proaktif ve uzun soluklu bakışla yanıt verdik. İstihdamın Sesi: Bugün dünyanın en büyük sorunu “genç işsizliği”. İndeks, Avupa’nın ve ABD’nin pençesinde kıvrandığı sorunun, ülkemizde kronik baş ağrısı olduğunu uzun zaman önce teşhis etti. İnovatif ve çözüm odaklı programlarla ses getirdi.

Eğitimin Sesi:
Türkiye’de eğitim politikalarından etkilenmeyen hiçbir kuşak yok. Herkes, hepimiz ülkemizin bu konusuna zaman zaman sorun, zaman zaman fırsat gözüyle baktık. İndeks konuya pratik, pozitif, çözüm odaklı yaklaştı.

Başarının Sesi:
Bütün dünya başarıya aç. Başarı hepimizi motive ediyor. Başkalarının nasıl başardığını dinlemek, anlamak en önemli eğitim. Başarının büyüğü çok göz alıyor ama başarı her form ve formatta karşımıza çıkıyor. Özetle başarının büyüğü, küçüğü, azı yoktur.