SÜRELİ YAYINLAR

İndeks, süreli yayınlardaki özgün çalışmalarıyla, kurum itibar iletişimine değer katarken, okura sürdürülebilir kaliteli içerik sunar.

İndeks, kurumsal ihtiyaca uygun çözümleriyle içeriğin üretimi ve yönetiminde fark yaratır.

Kurumsal iletişimin vazgeçilmez unsurlarından olan kurum yayınları, şirketler ile paydaşları arasında bir iletişim köprüsü kurulmasında önemli role sahip. Kurumların farklı paydaşları bulunur, bunlar çalışanlar olabileceği gibi, tedarikçiler, bayi, servis ağı, ortaklar, hatta ailelerden oluşabilir. Kurum paydaşları, hissedarları, iş ortakları, nihai tüketiciler de olabilir.
Kurum, özgün hizmet ve ürün kadar, özgün içerik üretmeli, söylemlerini hedef kitlesine özel kurgulamalıdır. Hedef kitle, birbirinden farklı dinamiklerden etkilenir, farklı fiziki zaman diliminde yaşar, farklı ihtiyaç, algı ve beğeniye sahip olabilir. İndeks yayınları, teknolojinin katkısıyla farklı hedef kitlelerini her biri için özel olarak yaratılmış içerikle aynı vizyonda buluşturabilir.

İndeks çatısı altında Süreli Yayınlar olarak verilen periyodik kurumsal yayıncılık hizmeti, kurum dergilerinin de sürdürülebilir, yenilikçi ve yaratıcı olabileceğini kanıtladı. İndeks, kurumsal yayıncılığın, elektronik, dijital, web tabanlı, basılı, kısacası aklınıza gelen her platformda yaygın ve sürdürülebilir şekilde kurgulanabileceğini gösterdi. İndeks’in kurumsal deneyimi önemli kilometre taşlarına sahip. Birlikte çalıştığı kurumlara “çözüm ortağı” olarak yaklaşan İndeks, kurumların tüm iletişim gereksinimlerini ihtiyaca uygun çalışmalarla karşılar. Basılı yayınların yanı sıra elektronik ortamda e-dergi ve e-bülten gibi dijital çözüm hizmetlerini de sunarak çok yönlü ve hedef odaklı bir yaklaşım sergiler.

İndeks, Süreli Yayınlar alanında sahip olduğu uzman kadrosuyla, içerik üretimi ve yönetimi konularında kurumlara özel hizmet sunar. Hangi sektörde olursa olsun, fark yaratan, öncü, sınırlarını zorlayan, okunan tasarımı ve içeriğiyle göz dolduran, bilgi ve haber veren, yaratıcı, takip edilen, merakla beklenen, iddialı kurumsal süreli yayınlar kurgular. Hedef odaklı içerikle daha da büyük hedef kitlelere bire bir ulaşır.