SÜRELİ YAYINLAR

İndeks, süreli yayınlardaki özgün çalışmalarıyla, kurum itibar iletişimine değer katarken, okura sürdürülebilir kaliteli içerik sunuyor.

İndeks, kurumsal ihtiyaca uygun çözümleriyle içeriğin üretimi ve yönetiminde fark yaratır. Ürettiği her mesajı kurumun öz kültürüne uygun olarak tasarlayan ve sonlandıran İndeks, faaliyet raporları, kurum içi dergiler, e-bültenler, newsletter çalışmaları ve benzeri süreli yayınlarda özgün hizmet ve içerik hizmetleri tasarlıyor.

Kurumsal iletişimin vazgeçilmez unsurlarından olan kurum yayınları, şirketler ile paydaşları arasında bir iletişim köprüsü kurulmasında önemli role sahip. Kurumların farklı paydaşları bulunur, bunlar çalışanlar olabileceği gibi, tedarikçiler, bayi, servis ağı, ortaklar, hatta ailelerden oluşabilir. Kurum paydaşları, hissedarları, iş ortakları, nihai tüketiciler de olabilir.

Hedef kitleye uygun içerik
Kurum, özgün hizmet ve ürün kadar özgün içerik üretmeli ve söylemlerini hedef kitlesine özel kurgulamalıdır. Hedef kitle, birbirinden farklı dinamiklerden etkilenir, farklı fiziki zaman diliminde yaşar, farklı ihtiyaç, algı ve beğeniye sahip olabilir. İndeks yayınları, teknolojinin katkısıyla farklı hedef kitlelerini her biri için özel olarak yaratılmış içerikle aynı vizyonda buluşturabilir. İçerik, kurumsal iletişim ve içerik pazarlaması gibi iletişime dair birçok alanda farklı ve özgün hizmet sunan İndeks süreli yayınlarda da doğru içeriği ve mesajı, hedef kitlenizi dikkate alarak kurguluyor.

Onlarca içerik türü

İndeks çatısı altında Süreli Yayınlar olarak verilen periyodik kurumsal yayıncılık hizmeti, kurum dergilerinin de sürdürülebilir, yenilikçi ve yaratıcı olabileceğini kanıtladı. İndeks, kurumsal yayıncılığın, elektronik, dijital, web tabanlı, basılı, kısacası aklınıza gelen her platformda yaygın ve sürdürülebilir şekilde kurgulanabileceğini gösterdi.

Çözüm ortağınız

Birlikte çalıştığı kurumlara “çözüm ortağı” olarak yaklaşan İndeks, kurumların tüm iletişim gereksinimlerini ihtiyaca uygun çalışmalarla karşılıyor. Basılı yayınların yanı sıra elektronik ortamda e-dergi ve e-bülten gibi dijital çözüm hizmetlerini de sunarak çok yönlü ve hedef odaklı bir yaklaşım sergiler.

İndeks, Süreli Yayınlar alanında sahip olduğu uzman kadrosuyla, içerik üretimi ve yönetimi konularında kurumlara özel hizmet sunar. Hangi sektörde olursa olsun, fark yaratan, öncü, sınırlarını zorlayan, okunan tasarımı ve içeriğiyle göz dolduran, bilgi ve haber veren, yaratıcı, takip edilen, merakla beklenen, iddialı kurumsal süreli yayınlar kurgular. Hedef odaklı içerikle daha da büyük hedef kitlelere bire bir ulaşır.