Skip to content

Rekabette farklı olmanın içerikten geçtiğine inanıyoruz. Şu meşhur sözü izin verin tekrarlayalım; İçerik Kraldır! Bu kralın hakimiyetine inanmayan kaldı mı? İndeks, iletişimin, pazarlamanın ve satışın temelinin ister kurumsal, isterse bireysel düzeyde olsun içerik temelli olması gerektiği anlayışıyla İçerik Fabrikası’nı kurdu. Yolculuğuna, adeta içerik bankası gibi başlayan İçerik Fabrikası, gelen talepler karşısında özgün içerik yaratmanın esas olduğu ilkesiyle sesli, görüntülü, text formatında, tasarım, fotoğraf, video tekniklerinde profesyonel içerik üreten iletişim uzmanlarına ev sahipliği yapan bir platforma dönüştü. Nasıl diyecek olursanız; içerik ihtiyacınız hangi tür uzmanlığı gerektiriyorsa, biz size uygun insan kaynağıyla hizmet sunuyoruz. Böylece hizmetlerimiz ve sizin talepleriniz çeşitleniyor.

Kimler İçerik Fabrikası hizmetine ihtiyaç duyabilir?

Kurum içi yayınlara özgün içerik arayanlar, kurumsal portal, kurum web sitesi, sunum, kurum ya da kişisel blog’una her gün farklı konu isteyenler, arama motorlarını daha etkin kullanmaya özen gösterenler, profesyonel kalemlerden çıkmış makaleler arayanlar, yorum yazılarına ulaşmak isteyenler, uzman içerik arayışında olanlar, sektör yayınları, akademik çalışmalar için içerik… Özetle İçerik Fabrikası’nın uzmanları farklı ihtiyaçlara göre pozisyon alabiliyor ve sipariş üzerine üretim yapabiliyorlar.

İçerik Fabrikası’ndan ne tür ve hangi formatta hizmetler bekleyebilirsiniz?

İletişim teknolojilerinde kat edilen ilerleme önümüze limitleri olmayan bir iletişim dünyası sundu. Bu dünyada kendinizi ifade etmek için text içerikler kadar, sesli içerikler, görüntülü içerikler ya da grafik içerikler… fotoğraf tabanlı içerikler, film-video içerikler kullanabilirsiniz. Hepsini bir arada, bazıların tek başına ya da birkaç tanesini aynı anda kullanmanız gerekebilir. Bu içeriklerin farklı dillerde olması gerekebilir, bu nedenle çeviri hizmeti sunuyoruz, çeviriyi yalnızca dillere göre çeşitlendirmiyoruz, standart ya da native çeviri olarak sınıflandırıyoruz. Ayrıca gerekirse üzerine editing, yorumsal dokunuşlar ilave edebiliyoruz. Bir mesajın yayına geçmeden önce farklı gözle denetlenmesi, okunması bizim teknik dilimizde basitçe “son okuma” olarak adlandırılıyor. Gözden kaçan fakat çok önemli bir hizmet olduğunu söylemeye gerek var mı… Sunduğumuz hizmetler detaylı. Birkaçından daha söz edecek olursak; örneğin haber yazmak, söyleşi yapmak, araştırma hazırlamak, video ve prodüksiyon içerikler, tasarım uygulama, web-App- portal ve içerikleri, sosyal medya uygulamaları ve içerikleri, çizer/ ressam… diye sıralasak da saymakla bitmez, çünkü talep ve ihtiyaçların sınırı yok. Önemli olan hedef kitlenizle nasıl iletişim kuracağınız, kendinizi en kolay, en hızlı ve en etkin nasıl ifade edeceğiniz. Bu konuda kafanızda tereddüt varsa, onu da size danışmanlık yaparak, hangi aşamada ne tür içeriğe hangi teknikle ve hatta hangi frekanslarda üretilmeleri gerektiğine dair bilgiler vererek, danışmanlık hizmeti sunabiliriz.

Uzman iletişim ve içerik gerektiğinde

“size özel” içerik

talep etmek için tıklayınız!

içerik-üretimi

İçerik Fabrikası, sesli, görüntülü, text, tasarım, fotoğraf, video tekniklerinde profesyonel içerik üreten tüm iletişim uzmanlarını kucaklayan bir platform.

İletişim, hayatımızın her sürecinde yer alır. Bu sebeple hem kişisel hem de profesyonel her bir ilişkinin başarısı için hayati önem taşır. Hedef odaklı, iyi bir iletişimle vermek istediğiniz mesajı etkili, doğru ve net bir şekilde verirsiniz. İletişim ister iki kişi ister küresel ölçekte olsun ister siyasette ister iş dünyasında ya da isterse sanat platformlarında olsun her zaman karmaşık ve hassas bir yapıdadır.

İçerik Fabrikası’nın bünyesinde birçok editör, araştırmacı, muhabir, çevirmen, yazar ve uzman yer alıyor. Bu nitelikli editoryal insan kaynağı, özel siparişle istenilen kategori ve konuda da içerik hazırlayabiliyor. Sağlıktan spora, astrolojiden teknolojiye uzman isimler güncel gelişmeleri eğitici bir dille aktarıyor, yorumlarını paylaşıyor.  İçerik Fabrikası’nda geleneksel mecraya, televizyonlara, radyo, sosyal medya, film, sinema, yüz yüze platformlara içerik hazırlayabilen insan kaynakları hizmet vermeye hazırdır.

İletişimde Doğru Bilinen Yanlışlar

YAPRAK ÖZER

ANLATIYOR

“İletişim Sanattır”

içerik-üretimi