Skip to content

İndeks, kurum performansını belgeleyen raporlarda hedef kitleye uygun yaratıcı çözümler sunuyor.

Yıllık faaliyet raporlarının yanı sıra sürdürülebilirlik raporları, kurumsal sosyal sorumluluk raporları, Yatırımcı İlişkileri’nin en önemli iletişim araçları olan ara dönem raporları ve sunumlar deneyimli İndeks ekipleri tarafından hazırlanıyor.

İndeks tüm iş ortaklarına farklı ve esnek iş modelleri sunuyor. Raporlama çalışmalarını paket teslim olarak hazırlayabildiği gibi, sadece içerik ya da sadece tasarım-uygulama hizmeti de verebiliyor. Raporlama konusunda deneyimli native çevirmen ekibi raporların farklı dillere çevrilmesinde başarılı çalışmalara imza atıyor.

Türkiye ekonomisinin ilk 500’ündeki kurumlara

ödüllü raporlar hazırlayan İndeks’ten

raporlama hizmetleri

raporlama hizmeti talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

raporlama hizmetleri

İndeks, geleneksel basılı raporların benzerlerini, web ve App için de günümüz teknolojilerine uygun olarak üretiyor. Raporlama hizmeti kapsamında fonksiyonellik ve verimliliği çok yönlü olarak gözetiyor.

Raporların uzun süreli kullanımını sağlayabilecek yaratıcı çözümler de geliştiren İndeks, zaman zaman kurum içi interaktif bilgi yayma ve toplama çalışmalarında iş ortaklarına raporları tamamlayan içerik hizmetleri sunabiliyor.

İndeks’ten raporlama hizmeti talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YAPRAK ÖZER

ANLATIYOR

“Faaliyet Raporlarının
  Nesi Eksik”