Yazarlar

Türkiye’nin ilk yasal ve özgün içerik platformu İçerik Fabrikası, konularında ünlü birçok ismi yazar olarak bünyesinde bulunduruyor. Profesyonel yazı yazan, akredite yazar, gazeteci ve akademisyenler sizler için içerik üretiyor. İçerik Fabrikası yazarları kendi uzmanlık konularında yazılarını paylaştıkları gibi zaman zaman da hobileri üzerine keyifli yazıları kaleme alarak sizlere farklı yönlerini gösteriyor.
Yazarlara ulaşmak için: tıklayınız…

Uzman Yazarlar

İçerik Fabrikası’nın bünyesinde birçok uzman yer alıyor. Uzman yazarlar, 100’ü aşkın kategoride kendi alanlarında yazılarını sizlerle paylaşıyor. Sağlıktan spora, astrolojiden teknolojiye uzman teknik insanlar, güncel gelişmeleri eğitici bir dille aktarıyor, yorumlarını paylaşıyor. Uzman yazarların tüm yazıları, özgün içeriklerden oluşuyor.
Uzman yazarlara ulaşmak için: tıklayınız…

Editörler

İçerik Fabrikası’nın kapıları editörlere de açık. Meslekleri içerik üretmek olan editörler, çalıştıkları veya ilgilendikleri ya da hobileri olan konularda İçerik Fabrikası’na yazı üretiyor. 100’ü aşkın kategoride binlerce yazı üreten editörler, özel siparişle istenilen kategori ve konuda da içerik hazırlayabiliyorlar.

İletişim alanında deneyimli profesyonel kadro; rapor, dergi, gazete, broşür, kitap, kitapçık, katalog içerik/tasarım vb. ihtiyaçlarınız için sipariş üzerine çalışıyor; özgün çalışmaları yayına hazırlıyor. İster tasarım, isterseniz yalnızca uygulama; dilerseniz komple çözüm için hizmet alabilirsiniz.
Editörlere ve tasarımcılara ulaşmak için: tıklayınız…