MT PROGRAM

İndeks, insan kaynağını bilinçli ve sistemli oluşturur. Kendi havuzunda yetiştirdiği gençlere kariyer olanağı sunarken, yine kendi içinde yetiştirdiği çalışanlara yönetim görevleri verir. MT programı akademik iş ortaklarının entegre edildiği, Mezunlar Dernekleriyle gerçekleştirilen projelerdir. Ön elemeden geçen gençler, yetiştirilmek üzere İndeks ekibine katılır. Deneme sürecinden başarıyla geçen MT’ler İndeks’li olarak yollarına devam eder.

İndeks’e iş başvurusu yapan adaylar, CV taramasından sonra, uygun olarak ve iletişim sektörüne olan ilgilerini gösterebilecekleri, yetkinliklerini aktarabilecekleri bir süreçten geçerek deneme çalışmasına adım atar. Staj; iş hayatına ilk adım, ilk deneyimdir. Bu nedenle de önemlidir. İndeks İçerik İletişim Danışmanlık olarak iletişim ve medya alanlarına odaklanmayı, deneyim kazanmayı hedefleyen, kendisini geliştirme konusunda kararlı, araştırmacı ruha sahip genç arkadaşları sektöre kazandırmak üzere staj imkanı sunuyoruz.

İndeks, insan kaynağını bilinçli ve sistemli oluşturur. Kendi havuzunda yetiştirdiği gençlere kariyer olanağı sunarken, yine kendi
içinde yetiştirdiği çalışanlara yönetim görevleri verir.

MT programı başta Boğaziçi Üniversitesi olmak üzere akademik iş ortaklarının bilinçli bir şekilde entegre edildiği bir süreç. Başarılı bir örnek çalışma Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’yle gerçekleştirildi. Ön elemeden geçen gençler, yetiştirilmek üzere İndeks ekibine katıldı. Deneme sürecinden başarıyla geçen MT’ler İndeks’li olarak yollarına devam ettiler.

İndeks’e iş başvurusu yapan adaylar, CV taramasından sonra, ilgi alanlarına ve deneyimlerine uygun olarak ve işe olan, iletişim sektörüne olan ilgilerini gösterebilecekleri, yetkinliklerini aktarabilecekleri bir süreçten geçerek deneme çalışmasına adım atar.