Skip to content

DİJİTAL PLATFORM HİZMETLERİ

Web ve App konusunda günümüz teknolojilerini takip eden deneyimli ekiplerimiz, intranetten e- ticaret sitelerine, App yazılımından kişisel bloglara kadar ihtiyacınız olan tüm dijital uygulamalar konusunda hizmet veriyor.

 

Dijital çalışmalarımız her alanda farklı deneyimlere açık olmakla birlikte, yatırımcı ilişkileri departmanları bu alanda çok uzakta, çok sayıda, çok bilgili, çok detaycı, çok anlık bilgi beklentisi içinde olan hedef kitlelere ulaşmakta dijital çözümlere daha fazla yer açıyorlar. İndeks profesyonel yazılım ekipleri son teknolojiye sahip platform çözümleriyle Yatırımcı İlişkileri’nin ihtiyacı olan platform alternatiflerini içerik-yazılım-tasarım olarak hazırlıyor. İndeks içeriğiyle ön plana çıkan, tasarımıyla kolay okunur ve anlaşılır raporlara imza atmaktadır.

 

Raporlama hizmetini 360 derece kurgulayıp, web ve App uygulamalarıyla raporları dijital ve mobil ortama taşıyan çözümler sunmaktadır. Yatırımcı Sunumları Yatırımcı Geribildirim Raporları Aylık Performans Özetleri Ara Dönem Faaliyet Raporları Bilgilendirme Dokümanları (Fact Sheet) İndeks ekipleri tarafından hazırlanıyor.

 

Dijital Platform hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen tıklayın.