Skip to content
Dijital İçerik
Dijital İçerik
Dijital İçerik
Dijital İçerik

Sosyal Medya Yönetimi

İçerik Fabrikası’nın sosyal medya uzmanları marka/kurumlar için tüm sosyal medya platformlarında iletişim stratejilerinin belirlenmesi, takvim oluşturulması, uygulamaların kullanılması, içerik oluşturma, görsel hazırlama, takipçileri memnun etme & arttırma özelinde proje geliştirme vb. farklı yetkinlikleriyle sosyal medyada güçlü ve sürdürülebilir destekleriyle yanınızda.

İletişimi yönetmek, rakipleri izlemek, kolay ve doğru anlaşılmak için içeriği ölçmek önemlidir. Kampanya içerikleri, hizmet ve ürüne dair her türlü içerik, anlık ve dönemsel içerik, sosyal sorumluluk içerikleri, sponsorluk içerikleri, kurumsal içerikler, krize dair içerikler, finansal ve yatırımcı ilişkileri içerikleri… Hepsi ve her şey ölçülebilir…

İçerik ile hedef kitlenizin doğru bir şekilde buluşmasını sağlarsınız. Sürdürülebilir iletişim stratejisi geliştirme olanağı bulursunuz. Rakiplerinizle karşılaştırma yapabilirsiniz. İçeriğinizi ölçmek itibar yönetimi ve kurum içi dengeleri yönetmekte de avantaj sağlar.

İletişim konusunda uzman insan kaynağımız özgün iletişim ve içerik eğitimleri sunuyor. Ağırlıklı olarak üst düzey yönetici ve sözcülerle çalışırken, konuşmacı ve sunum eğitimleri de derin bir çalışma alanını oluşturuyor. Eğitmenlerimiz iletişimsiz bir hayatın düşünülemeyeceğini örneklerle ve gerçeğe yakın senaryolarla ortaya koyuyor. Teknikleri öğretiyor, strateji kurguluyor. Sosyal medya çalışmaları ise bunların başlıcası.

Sosyal medya ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman iletişim ve içerik gerektiğinde

“size özel” dijital içerik

talep etmek için tıklayınız!

Dijital Platform Hizmetleri

Web ve App konusunda günümüz teknolojilerini takip eden deneyimli ekiplerimiz, intranetten e- ticaret sitelerine, App yazılımından kişisel bloglara kadar ihtiyacınız olan tüm dijital uygulamalar konusunda hizmet veriyor.

Dijital çalışmalarımız her alanda farklı deneyimlere açık olmakla birlikte, yatırımcı ilişkileri departmanları bu alanda çok uzakta, çok sayıda, çok bilgili, çok detaycı, çok anlık bilgi beklentisi içinde olan hedef kitlelere ulaşmakta dijital çözümlere daha fazla yer açıyorlar. İndeks profesyonel yazılım ekipleri son teknolojiye sahip platform çözümleriyle Yatırımcı İlişkileri’nin ihtiyacı olan platform alternatiflerini içerik-yazılım-tasarım olarak hazırlıyor. İndeks içeriğiyle ön plana çıkan, tasarımıyla kolay okunur ve anlaşılır raporlara imza atmaktadır.

Raporlama hizmetini 360 derece kurgulayıp, web ve App uygulamalarıyla raporları dijital ve mobil ortama taşıyan çözümler sunmaktadır. Yatırımcı Sunumları Yatırımcı Geribildirim Raporları Aylık Performans Özetleri Ara Dönem Faaliyet Raporları Bilgilendirme Dokümanları (Fact Sheet) İndeks ekipleri tarafından hazırlanıyor.

Dijital Platform hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen tıklayın.

Dijital İçerik

Aylık bültenimize abone olun!