Menu

Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi

MEDYA VE İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

İndeks’in ana faaliyet alanları; iletişim stratejisi geliştirmek, içerik üretmek ve yönetmek. İhtiyaçları doğru tespit eden, gündemi yakından takip edip iyi okuyan, deneyimi ile bugünün ihtiyaçlarını işlevsel sonuçlara ulaşarak yorumlayan ve tüm bunları harmanlayarak iletişim danışmanlığı hizmeti veren İndeks; deneyimli gazeteci, araştırmacı, editör ekibi, uzman danışmanları ile çalışıyor.

Yurt içi çalışmalarının yanı sıra uluslararası düzeyde ve arenada iletişim danışmanlığı yapan İndeks; kamu kurumlarını, büyük ölçekli lokal ve uluslararası ticari kuruluşları, KOBİ’leri “iş ortağı” olarak benimsiyor ve tüm referansları ile danışmalık hizmeti ya da uygulama hizmetleri kapsamında, uzun yıllara dayanan verimli ilişkiler geliştiriyor.

Danışmanlık ve uygulama ile tek durakta entegre iletişim danışmanlığı hizmeti

Profesyonel iletişim danışmanlığı hizmetini, bünyesinde yer alan eğitmenler, konuşmacılar, yazarlar, editörler, uzmanlar ve derin sektörel tecrübesi ile veren İndeks; iletişim stratejisi geliştirme ve uygulama, içerik analizi, iletişim analizi gibi alanlarda araştırarak, soru sorup dinleyerek insan kaynağı ve bilgi birikimini doğru konumlayarak danışmanlık sonrası uygulama aşamaları ile entegre hizmet veriyor.

İndeks Medya ve İletişim Danışmanlığı referansları için lütfen tıklayın.