Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi
HomeMEDYA VE İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

MEDYA VE İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

İndeks Medya ve İletişim Danışmanlığı hizmetiyle ilgili bilgileri sayfa sonunda bulabilirsiniz. Lütfen sayfayı aşağıya kaydırın.

Medya İlişkileri Eğitimi şirketler tarafından bugüne kadar genellikle kriz yönetimi olarak görüldü. Gerçek şu ki, kriz diye özel bir zaman dilimi kalmadı, her anımız kriz. Üstelik tek bir kriz çeşidi ya da tarifi bulunmuyor. Herkesin krizi ayrı özellikler gösteriyor.

Kaldı ki, medya ve iletişim dediğimizde, gazete, televizyondan söz ettiğimiz dönemleri çoktan geride bıraktık. Sosyal medya platformları ve vatandaş gazeteciliği, özel ortamlar, web tabanlı ve mobil iletişim platformları, hayatımızın yeni gerçekleri.

İndeks, ihtiyaca özel eğitim modülleri hazırlar. Sözcü, konuşmacı kimliğine sahip ve/veya bu kişilerin destek ekiplerine özel medya ilişkileri eğitimleri, simülasyon, workshop çalışmalarıyla destek hizmeti verir.

İndeks, İletişim Danışmanlığı çatısı altında ayrıca uygulamalı, ses nefes ve beden dili çalışmalarına da yer verir.  Mesaj ve içerik çalışmalarının yanı sıra A’dan Z’ye detaylı imaj çalışmaları yapar.

Örnek eğitim modüllerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.