Skip to content
Faaliyet Raporları
Faaliyet Raporları
Faaliyet Raporları
Faaliyet Raporları

İndeks, faaliyet raporu çalışmalarında kurum ihtiyaçlarına uygun yaratıcı çözümler sunuyor. Faaliyet raporlarını zorunlu doküman olmaktan çıkarıp, yatırımcı İlişkileri enstrümanına dönüştürüyor, şirketlerin kurumsal stratejilerini en etkili şekilde ifade etmesini sağlayacak çözümler geliştiriyor.

İndeks’in hepsi profesyonel gazeteci ve iletişimcilerden oluşan ekibi Yönetim Kurulu Başkanı, CEO ve raporda yer alacak diğer yöneticiler için mesaj yazıları kaleme alıyor. Talep edilirse yöneticilerle röportaj yapıyor.

Kurumsal ihtiyaçlara özel çözümler

İndeks, faaliyet raporu çalışmalarında kurum ihtiyaçlarına uygun yaratıcı çözümler sunuyor. Kimi kurum bilgiyi kendi üretip sunarken, pek çok kurum yaratıcı içerik bekler. İndeks araştırma ekibi kurum içinden topladığı verileri sektör araştırmalarıyla destekler. Rakamları yorumlayarak, raporlara çağdaş bir soluk getirir. Gerek kurumsal iletişim gerekse yatırımcı ilişkileri departmanlarının ihtiyacı olan tasarım çözümlerini araştırma verileriyle buluşturur. İçeriği ve mesajı, hedef kitleyi dikkate alarak kurgulayıp kurum kültürüne uygun olarak sonlandırır. Faaliyet raporu çalışmalarında kolay okunan ve anlaşılan bir doküman ortaya çıkarmak için farklı tasarım ve iletişim unsurlarından yararlanır. Video röportajlar, “executive summary” ya da infografiklerle kolay anlaşılan ve hızlı tüketilen ürünler ortaya koyar.

Türkiye ekonomisinin ilk 500’ündeki kurumlara

ödüllü raporlar hazırlayan İndeks’ten

Faaliyet Raporları

raporlama hizmeti talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsterseniz basılı isterseniz dijital rapor

İndeks, faaliyet raporlarını zorunlu doküman olmaktan çıkarıp, yatırımcı ilişkileri enstrümanına dönüştürür, şirketlerin kurumsal stratejilerini en etkili şekilde ifade etmesini sağlayacak çözümler geliştirir. Basılı raporların benzerlerini, web ve benzeri mobil iletişim cihazları için üretirken verilen hizmette fonksiyonellik ve verimliliği çok yönlü olarak gözetir.

Türkiye ekonomisinin ilk 500’ündeki kurumlara ödüllü raporlar hazırlayan İndeks’ten raporlama hizmeti talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişimde Doğru Bilinen Yanlışlar
YAPRAK ÖZER ANLATIYOR
“Faaliyet Raporlarında
İzlenecek Temel Kriterler”