Skip to content
Konuşmacı Ajansı
Konuşmacı Ajansı
Konuşmacı Ajansı

İndeks Konuşmacı Ajansı 2003 yılından beri aktif olarak iş dünyasına, kamuya, özel sektöre, kurum ve kuruluşlara, “keynote” konuşmacı, dünya çapında yabancı konuşmacı, konusunda yerli ve yabancı uzman konuşmacı temin ediyor. Diğer bir ifadeyle “Fikir Önderleri”ni güncel bilgi ve yorumlarıyla talep eden hedef kitlelerle buluşturuyor.

Konuya özel konuşmacı temini

Konuşmacı Ajansı olarak işimiz, talep edilen temaya uygun konuşmacıyı geliştirmek, bazen ihtiyaca uygun temayı geliştirmek, zaman zaman toplantının çatı kurgusunu tasarlamak. Portföyümüzde çok sayıda konuşmacı yer almasına karşın, sürekli gelişen konular nedeniyle evrilen ihtiyaca uygun konuşmacı geliştirmeye aralıksız devam ediyoruz.

Türkiye’nin en zengin konuşmacı portföyüne sahip İndeks Konuşmacı Ajansı daha iyi bir araştırma ve sizlere daha hızlı sonuç verebilecek hizmet yelpazesini, referans sitesi ve özel bir algoritmayla çalışan, değişik paneller üzerinden güçlendirdi. Farklı kategorilerde uzmanlık alanlarında ve farklı fonksiyonları olan konuşmacıları daha rahat seçebiliyor, onlarla ilgili bilgiye daha kolay ulaşabiliyorsunuz. Bunun hem iş yapma süreçlerinizde hem de yaratıcı projelerinizde, katkı sağladığına eminiz.

Konuşma konuları değişiyor

Diğer yandan, dünyada gelişmeler, küresel anlamda ve Türkiye ölçeğinde dur durak bilmiyor. Çok farklı konular ve uzmanlıklar aslında, yeniden ortaya çıktığı gibi, yepyeni konular da ortaya çıkıyor. Zaten geniş olan portföyümüz hem insan kaynağı hem konular anlamında, yönetiliyor… Portföyün içerisinde matriks bir yapılanma söz konusu. Portföyümüzün en önemli bölümünü oluşturan profesyonel konuşmacılarımız, kendi deneyimlerini sahnede aktarırken, uzman konuşmacılarımızla karşınızdayız. Uzman konuşmacılar, belli bir konunun, derin bilgisine sahip olan ve bunu en yeni bilgilerle sizlere aktarabilecek çok değerli kişiler. Onları yakından tanımıyor olabilirsiniz, önemli olan, hangi konuya ihtiyacınız olduğunu bizimle paylaşıyor olmanız…

Gelişmeler gösterdi ki, müşterilerimiz yalnızca bir konuşmaya ihtiyaç duymuyor. Konuşmacı ve fikir önderlerimizden farklı platformlarda içerik üretmelerini de talep edebiliyorsunuz.

Profesyonel konuşmacılar, iş insanları, akademisyenler, danışmanlar

Konuşmacılarımızın çok önemli bir bölümü, iş dünyasında veya toplumun farklı alanlarında ciddi görevler ve sorumluluklar almış, bunları yıllarca sürdürülebilir şekilde başarıyla yönetmiş olan kişiler. O başarılarını farklı kurumlara ya da kişilere aktarabiliyorlar. “Influencer” kavramından söz etmek gerekirse, konuşmacılarımızın hepsi, kendi içinde, kendi bölgelerinde bir fikir önderi ve “etkileyici kişiler”. Bu etkileyici kişilerin, örnek kişiler olduğunu söylemeye gerek yok. Yorumları, önemli hizmetlerin tanıtımında büyük rol oynuyor.

İndeks Konuşmacı Ajansı talep edilen her konuda, konuşma-sunum yapacak, profesyonel konuşmacı, uzman, danışman, moderatör ve sunucu da temin ediyor.

Aynı anda çok sayıda kişiyle bilgi paylaşırken sıcak iletişimin etkisi yadsınamaz. Dünyanın en eski iletişim aracı “konuşmak”. Motivasyon ve akılda kalmanın etkin formülü.

İndeks Konuşmacı Ajansı başka kurumları temsil ediyor mu?

İndeks, kuruluşu itibarıyla yabancı ajanslarla çalışmakta ve farklı kurumları temsil etmektedir. İndeks, aynı zamanda uluslararası bağlantıları üzerinden hizmetini derinleştirir. İndeks Konuşmacı Ajansı olarak her kıtadan çeşitli bağlantılarla çok geniş ve zengin bir konuşmacı kitlesiyle çalışmaktayız.

İşimiz, aranan her konuda konuşmacı geliştirmek!

Portfoyümüzde yer alan yüzlerce konuşmacının yanı sıra her coğrafyada, herkese ulaşabiliyoruz. Organizasyonların içeriklerini ve sunumlarını üretiyoruz. Zengin konuşmacı portföyümüz zenginliğimiz olsa da daha önemli servetimiz kategori ve konulardaki çeşitliliğimiz.

Konuşmacılarımız farklı sektör, üretim ve hizmet alanlarında deneyim ve üretimleri olan tanınmış kişilerden oluşuyor. İşimiz özel konularda konuşmacı geliştirmek, sunmak. Hizmetimiz, profesyonel konuşma ve sunum yapacak uzmanı hedef kitleyle buluşturmak.

Siyaset, Uluslararası İlişkiler, Enerji ve Çevre… Gündem-Konjonktür-Güncel Yorumlar… İnovasyon, İş Dünyası, Pazarlama ve Satış… Marka-Ürün-Sektör Analizleri… Ekonomi ve Finans… Güvenlik, Savunma, Strateji… İletişim ve Medya, Kişisel ve Kurumsal Gelişim, Sağlık, Teknoloji gibi 100’ün üzerinde konu başlığı…

Moderatör ve sunucu hizmeti

Bazı konuşmacılar, kurumsal bir etkinlik boyunca açılış konuşması da dahil, uzman oldukları alanlarda sunumlar gerçekleştirebilir, moderatörlük hizmeti verebilir. Moderatörler bir toplantıyı kurgu ya da içerik olarak yürütür, yönetir. Konuşmacıların, bilgilerini aktarmalarında yardımcı olur, teknik olarak konuların detayına inilmesini sağlar.

İndeks Konuşmacı Ajansı referansları için lütfen tıklayın.