Her Platformda İçerik Üretimi ve Yönetimi

İndeks Konuşmacı Ajansı Türkiye’nin en geniş konuşmacı portföyüne sahip bir fikir kulübü… Aklınıza gelecek her konu başlığında ünlü, yetkin, çarpıcı, doğru isimler İndeks Konuşmacı Ajansı platformunda…

Konuşmacılarımızı farklı kılan en önemli özellik, bilgi birikimlerini kitap, makale, referanslı projelerle desteklemeleri.

İndeks Konuşmacı Ajansı, bilginin en doğru kaynaktan verimli iletimini sağlayarak iletişim hizmeti sunar. Bizim için en önemli konu; doğru içerik ve doğru hedef kitle… İndeks Konuşmacı Ajansı talep edilen konu ve içerikte özel organizasyon teması ve kurgusu geliştirmek üzere çalışma yapar. Sağlıktan ekonomiye, güvenlikten siyasete, kadın istihdamından bilgi güvenliğine akla gelen en popüler konularda konuşmacı temin eder.

Çarpıcı konuşmacı profillerine sahip İndeks Konuşmacı Ajansı’nın portföyünde yüzlerce yerli ve yabancı konuşmacı bulunur. Ekonomi anlatan usta kalemler, bilim insanları, mucitler, girişimci ve akademisyenler, iş insanları, üst düzey profesyonel yöneticiler, sanatçılar, Nobel ödüllü ekonomistler, dünyayı kasıp kavuran fikirlere, inovatif düşüncelere hayat veren uzmanlar, yazarlar, İndeks Konuşmacı Ajansı’nda… Yerli ve yabancı 500’den fazla konuşmacı İndeks çatısında doğru hedef kitleyle buluşur.

Enerjiden sanata, sağlıktan teknolojiye, kurumsal gelişimden performansa, başarı hikayelerinden AB politikalarına, girişimcilikten fütürizme uzanan bu geniş yelpaze her yıl düzenli olarak güncellenir; gelişmeler ışığında konu başlıkları ve uzman konuşmacılar portföye eklenir, farklı uzmanlıklar ve bilgiler dahil edilir.

Konuşmacılarımızla ilgili talep oluşturmak için lütfen tıklayın: