Konuşmak, dünyanın en etkili iletişim tekniği. Bilgi paylaşımında ve mesajların iletilmesinde en kestirme ve evrensel teknik; yüz yüze iletişim.

İndeks Konuşmacı Ajansı 2003 yılından beri aktif olarak iş dünyasına, konusunda uzman ve tanınmış konuşmacı temin etme hizmeti sunuyor. Özel toplantılarda talep edilen ya da kuruma özel projelendirdiğimiz içerik ve konuşmacı önerilerimizle firmaların hedef kitleleri ile iletişimini geliştiriyoruz. Bir başka deyişle dünyanın en eski iletişim mecrasını canlandırdık, profesyonel bir platformda kurguladık.

Konuşmacı Ajansı coğrafyadan bağımsız hizmet sunan bir faaliyet alanı. Konuşma konuları sayısız, bu konularda yorum yapan uzmanlar ise dünyanın her yanında. Her gün minimum bir konuşmacı frekansıyla hizmet veriyoruz, bunu başta Leigh Bureau olmak üzere farklı Avrupalı ve Kuzey Amerikalı partnerimizle kurduğumuz bağla gerçekleştiriyoruz. Hizmetimiz çerçevesinde Türkiye’de gerçekleştirilen büyük-küçük / özel / ulusal-uluslararası pek çok konferans ve toplantıyı da Türkiye ve Türk iş dünyasıyla tanıştırdık. Aynı şekilde Türk konuşmacılarımızın yabancı platformlarda dinleyiciyle buluşması için çalışma yürütüyoruz.

Dünya, klişe deyimle “küresel bir köy”!.. 500’den fazla konuşmacıyı temsil ediyor, karşımıza çıkan her yeni koşul için bir konuşma hizmeti paketi sunuyoruz. Uluslararası deneyimiyle Türkiye’nin en büyük konuşmacı portföyüne sahip İndeks Konuşmacı Ajansı’nda farklı konu başlıklarında yeni isimleri portföyümüze katmak üzere çalışıyoruz. Ekonomi, siyaset, liderlik, teknoloji, inovasyon, strateji, kişisel imaj, iletişim ve daha pek çok farklı başlıkta bilgi aktaran ünlü konuşmacılar, sürekli üreten yaratıcı kişilikleriyle dikkat çekiyorlar. İndeks Konuşmacı Ajansı’nın mottosu: “İçeriği olan konular, içerikli konuşmalar”.

İndeks Konuşmacı Ajansı hakkında detaylı bilgi için:

http://www.indekskonusmaciajansi.com