Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi
HomeKONUŞMACI AJANSI

KONUŞMACI AJANSI

İndeks Konuşmacı Ajansı 2003 yılından beri aktif olarak iş dünyasına, kamuya, özel sektöre, kurum ve kuruluşlara, “keynote” konuşmacı, dünya çapında yabancı konuşmacı, konusunda yerli ve yabancı uzman konuşmacı temin ediyor. Diğer bir ifadeyle “Fikir Önderleri”ni güncel bilgi ve yorumlarıyla talep eden hedef kitlelerle buluşturuyor.

Konuşmacı Ajansı olarak işimiz, talep edilen temaya uygun konuşmacıyı geliştirmek, bazen ihtiyaca uygun temayı geliştirmek, zaman zaman toplantının çatı kurgusunu tasarlamak. Portföyümüzde çok sayıda konuşmacı yer almasına karşın, sürekli gelişen konular nedeniyle evrilen ihtiyaca uygun konuşmacı geliştirmeye aralıksız devam ediyoruz.

Konuşmacı Ajansı hizmeti de her şey gibi zamanın ruhuna uydu. Geniş katılımlı toplantıların yanı sıra çok sık talep gören kapalı özel butik toplantılar için konuşmacı geliştiriyoruz. Talepler kuruma özel projelendiriliyor, içerik keynote / uzman / eğitmen-danışman önerilerimizle şekilleniyor.  Dünyanın en eski iletişim mecrasını günün dinamiklerine göre canlandıran İndeks, tüm konuları kucaklayan coğrafyadan bağımsız çalışan bir Fikir Kulübü yönetiyor.

Konuşma konuları ile yorum yapan uzmanlar dünyanın her yanında. İndeks, uluslararası partnerleriyle gerçekleştirdiği iş birlikleriyle yabancı konuşmacıları da Türkiye ve Türk iş dünyasıyla buluşturuyor.

Uluslararası deneyimiyle Türkiye’nin en büyük konuşmacı portföyüne sahip İndeks Konuşmacı Ajansı, farklı konu başlıklarında yeni isimlerle sürekli büyüyor, sürdürülebilir hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam ediyor.