Skip to content

KONUŞMACI AJANSI

1soru 1cevap: İndeks Konuşmacı Ajansı hizmetiniz tam olarak nedir, tanımlar mısınız?

İndeks Konuşmacı Ajansı talep edilen her konuda, konuşma-sunum yapacak, profesyonel konuşmacı, uzman, danışman, moderatör, sunucu temin ediyor.

1soru 1cevap:  Etkinliklere konuşmacı davet etmenin faydası nedir?

Aynı anda çok sayıda kişiyle bilgi paylaşırken sıcak iletişimin etkisi yadsınamaz. Dünyanın en eski iletişim aracı “konuşmak”. Motivasyon ve akılda kalmanın etkin formulü. İndeks Konuşmacı Ajansı başka kurumları temsil ediyor mu? İndeks, kuruluşu itibarıyla (2004) yabancı ajanslarla çalışmakta ve farklı kurumları temsil etmektedir. İndeks, aynı zamanda uluslararası bağlantıları üzerinden hizmetini derinleştirir. İndeks Konuşmacı Ajansı olarak her kıtadan çeşitli bağlantılarla çok geniş ve zengin bir konuşmacı kitlesiyle çalışmaktayız.

1soru 1cevap: Portföyünüzde kaç konuşmacı var?

İşimiz, aranan her konuda konuşmacı geliştirmek! Portfoyümüzde yer alan yüzlerce konuşmacının yanı sıra her coğrafyada, herkese ulaşabiliyoruz. Organizasyonların içeriklerini ve sunumlarını üretiyoruz. Zengin konuşmacı portföyümüz zenginliğimiz olsa da daha önemli servetimiz kategori ve konulardaki çeşitliliğimiz.

1soru 1cevap: Her alanda uzman konuşmacınız var mı?

Konuşmacılarımız farklı sektör, üretim ve hizmet alanlarında deneyim ve üretimleri olan tanınmış kişilerden oluşuyor. İşimiz özel konularda konuşmacı geliştirmek, sunmak. Hizmetimiz, profesyonel konuşma ve sunum yapacak uzmanı hedef kitleyle buluşturmak.

1soru 1cevap: İndeks Konuşmacı Ajansı üyelerinin konuşma konularından örnek verebilir misiniz? Siyaset, Uluslararası İlişkiler, Enerji ve Çevre… GündemKonjonktür-Güncel Yorumlar… İnovasyon, İş Dünyası, Pazarlama ve Satış… Marka-Ürün-Sektör Analizleri… Ekonomi ve Finans… Güvenlik, Savunma, Strateji… İletişim ve Medya, Kişisel ve Kurumsal Gelişim, Sağlık, Teknoloji gibi 100’ün üzerinde konu başlığı…

1soru 1cevap: Sunum ya da moderasyon hizmeti alabilir miyiz?

Bazı konuşmacılar, kurumsal bir etkinlik boyunca açılış konuşması da dahil, uzman oldukları alanlarda sunumlar gerçekleştirebilir, moderatörlük hizmeti verebilir. Moderatörler bir toplantıyı kurgu ya da içerik olarak yürütür, yönetir. Konuşmacıların, bilgilerini aktarmalarında yardımcı olur, teknik olarak konuların detayına inilmesini sağlar.

1soru 1cevap: Üst düzey kapalı toplantılara konuşmacı davet edilebilir mi?

Talebiniz hizmetimizin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Konuşmacılarımız küçük kapalı gruplarda konuşma, workshop ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

1soru 1cevap: Eğlenceli konuşmacı talebi yapabilir miyiz?

Eğlenirken düşündürmenin sırrı motivasyon konuşmacılarımızın başarılı performanlarında gizli.