Skip to content

AKADEMİ – GENİŞ KİTLELERE

İletişim her zaman gerekli ve sürekli yönetilmesi gereken bir süreç. Bu süreç hiçbir zaman yorulmak bilmiyor, aksine siz yorulduğunuzda fırsattan yararlanarak bir açığınızı buluyor ve rakiplerinize fırsat veriyor. En iyisi bu süreci yok saymamak! İletişimin neden her zaman herkese gerekli olduğunu somut örneklerle ortaya koyan İndeks Akademi, iletişim eğitimlerine farklı ve sıra dışı bir soluk kazandırıyor. Kurum iletişiminde sorumluluk üstlenenler, kariyerlerinde yükselmek isteyenler, iletişimci olarak kariyer peşinde koşanlar, iletişim sektörünün farklı noktalarında var olan ya da var olmak için bir adım atmak isteyenler İndeks Akademi’de buluşuyor.

Kurum sözcülerine destek olan iletişim ekipleri, kurum içinde farklı uzmanlık alanları olsa da hedef kitleyle iletişim içinde olan ekipler kurumsal dilde uyum, doğru zamanda doğru bilgi paylaşımı, krizleri yönetmek konularında deneyimleniyorlar.

Akademi’de medya nedir, basın nasıl çalışır, haber nasıl yazılır, hedef kitle kimlerden oluşur, hedef kitle nasıl seçilir… Kurum sözcüleri nasıl seçilmeli, sözcü görev tarifi nedir, kurum içi iletişimin dinamikleri nelerdir, farklı birimler ve kurum kimliği nasıl uyumlaştırılır, sosyal medya dinamikleri nedir, kriz iletişimi nasıl yapılır, gündem nasıl belirlenir… gibi ve daha pek çok konuda özel eğitimler sunuluyor.

İndeks Akademi eğitimlerine katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örnek eğitim modüllerini inceleyebilirsiniz.

Temel Medya Eğitimi

Kurum İçi İletişim

Paydaş İletişimi

İşbirliği Kültürü

İçerik Analizi