Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi

Sosyal Medya İçeriği

Sosyal mecraların yaşamımızdaki yeri ve dijital içeriğin önemi tartışılamaz. Zaman ve mekan sınırlaması olmadan bilgi paylaşımına imkan tanıyan sosyal mecralar, etkileşimli yapılarıyla da internetin hayatımıza kattığı mucizelerden. Günlük ziyaretçi sayıları milyonlarla ifade ediliyor.

 

Başarılı bir sosyal medya stratejisi oluşturmanın ilk adımı doğru sosyal medya profilinin oluşturulmasıdır. Bu da markanın hangi mecralarda nasıl temsil edileceğinin belirlenmesidir. İndeks, markanızın hangi yönleriyle hangi mecralarda nasıl temsil edilirse hedef kitleyle en iyi şekilde buluşacağını belirleyerek bu mecralarda profillerinizin oluşturulmasını sağlar. Profil oluşturma o sosyal medya platformunda tanıtım sayfası/grubu açılması, reklam kampanyası yürütülmesi gibi öğeleri içerir.

 

İndeks; web, intranet, e-bülten vb. online iletişim araçlarının içeriğini oluşturur, günceller ve yönetir.

 

Kurumsal ya da bireysel web siteleri uzun zamandır bir zorunluluk. Bu çok önemli elektronik iletişim aracı, diğer elektronik çalışma ve içerikle beslendiğinde anlamlı ve hedef odaklı olabiliyor. Özel niteliklere sahip hedef kitle çoğu zaman özel hazırlanmış çalışmayla yakalanabiliyor. Kişiselleştirilmiş içerik, iletişimde son durak olarak görülüyor. İndeks, bu noktada sizin için, size özel elektronik içerik üretiyor.

 

Dijital platformlar için içerik üretimi ve eğitimi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Share Post