İÇERİK FABRİKASI

Türkiye’nin ilk içerik bankası İçerik Fabrikası, binlerce özgün içeriği aynı anda sunan özel bir satış platformudur. Yüzlerce kategoride yayına hazır “yasal” içeriğe anında erişim sunan İçerik Fabrikası’nda her gün taze içerik üretiliyor.

Kurum içi yayınlara özgün içerik arayanlar, kurumsal portal, kurum web sitesi, sunum, kurum ya da kişisel blog’una her gün farklı konu isteyenler, arama motorlarını daha etkin kullanmaya özen gösterenler, profesyonel kalemlerden çıkmış makaleler arayanlar, yorum yazılarına ulaşmak isteyenler, uzman içerik ya da uzman içerik arayışında olanlar, sektör yayınları, akademik çalışmalar için içerik, raporlama ihtiyacı içinde olanlar ağırlıklı metin olmak üzere fotoğraf-video-tasarım olarak anında kullanmaya hazır, edit edilmiş, başlık ve spotu hazır, içerikle buluşuyorlar.

Hepsi kendi alanında tanınan yazarlar, uzman isimler, profesyonel editörler, bloggerlar, tasarımcılar ve fotoğraf sanatçıları İçerik Fabrikası platformunda bir araya gelerek yetkinliklerini sizlerle paylaşıyorlar.

İçerik Fabrikası, bir sosyal sorumluluk hizmetiyle de karşınızda! Yaygın olarak kullanılan “copy-paste” içerikten kurtulmak için özgün bir çözüm. Bunun için kopyalamak yerine ücretsiz içerik portföyü sunuyor, bu portföyü de güncel tutuyoruz.