Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi
HomeİÇERİK FABRİKASI

İÇERİK FABRİKASI

Rekabette farklı olmanın içerikten geçtiğine inanıyoruz. İnanmayan kaldı mı?  İndeks, bu anlayışla İçerik Fabrikası’nı kurdu. İçerik Fabrikası, sesli, görüntülü, text formatında, tasarım, fotoğraf, video tekniklerinde profesyonel içerik üreten iletişim uzmanlarına ev sahipliği yapan bir platform. İçerik ihtiyacınız hangi tür uzmanlığı gerektiriyorsa, biz size uygun insan kaynağıyla hizmet sunuyoruz.

Kurum içi yayınlara özgün içerik arayanlar, kurumsal portal, kurum web sitesi, sunum, kurum ya da kişisel blog’una her gün farklı konu isteyenler, arama motorlarını daha etkin kullanmaya özen gösterenler, profesyonel kalemlerden çıkmış makaleler arayanlar, yorum yazılarına ulaşmak isteyenler, uzman içerik arayışında olanlar, sektör yayınları, akademik çalışmalar için içerik… Özetle İçerik Fabrikası’nın uzmanları farklı ihtiyaçlara göre pozisyon alabiliyor ve sipariş üzerine üretim yapabiliyorlar.

İçerik Fabrikası’ndan ne tür hizmetler bekleyebilirsiniz; text içerikler, çeviri, son okuma, haber, söyleşi, araştırma, video ve prodüksiyon içerikler, tasarım uygulama, web-App- portal ve içerikleri, sosyal medya uygulamaları ve içerikleri, çizer/ ressam… Saymakla bitmez, çünkü talep ve ihtiyaçların sınırı yok.

Özetle şöyle demek daha doğru olur; uzman iletişim ve içerik gerektiğinde uzman üretimi İçerik Fabrikası’ndan talep edebilirsiniz.