Türkiye'nin En Güçlü İletişim Ekosistemi

İçerik Fabrikası, binlerce özgün içerik sunan özel bir satış platformudur. Yüzlerce kategoride yayına hazır “yasal” içeriğe anında erişim sağlayabileceğiniz İçerik Fabrikası’ndan hangi alanlarda yararlanabilirsiniz? Öncelikle kurumsal yayınlarda, portal, web sitesi ve blog kurgularının günlük haftalık veya dilediğiniz frekanstaki akışında, arama motorlarında, sektör yayınlarında, akademik çalışmalarda, her türlü raporlama ihtiyacında…

İçerik Fabrikası’nda ne tür içerik bulabilirsiniz?
Tahmin edeceğiniz gibi öncelikle metinsel içerikler… Ancak İçerik Fabrikası bu iddiasını fotoğraf, video içerikleri başta olmak üzere dijital içerik üretiminde de sürdürür.

İçerik Fabrikası yalnızca hazır içerik mi sunar?
İçerik Fabrikası, özel ve özgün çalışma talebinde bulunan herkese özel ve özgün araştırma, metin, tasarım, fotoğraf, prodüksiyon hizmeti sunar.

İçerik Fabrikası özel içerik uygulaması konularında da aktif mi?
Özel özgün içerik sipariş etmek isteyenler ile kendisine özel çeviri, editing, rewriting gibi hizmetlerinden yararlanmak isteyenler İçerik Fabrikası’na başvurabilir.

İçerik Fabrikası sipariş üzerine üretim yapar mı?
İçerik Fabrikası’ndaki her biri alanında uzman yazar, editör, tasarımcı, fotoğrafçılara içerik siparişi de verebileceğinizi biliyor muydunuz?

Özetle İçerik Fabrikası yayına hazır, özgün, yasal hazır içerik satışı yaptığı gibi sipariş içerik talebi kabul eder. Aklınıza gelmeyecek bazı içerik türlerini anımsatmak isteriz; konuşma metinleri, önsöz, araştırma, sunum gibi kişiselleştirilmiş çalışmalar!

İçerik Fabrikası, zengin insan kaynakları kadrosuna sahip özel bir platform.

Yazar, uzman araştırmacı, profesyonel editör, blogger, tasarımcı, fotoğraf-seslendirme sanatçıları İçerik Fabrikası platformunda hizmet vermeye hazır.

İçerik kategorilerimizi görmek ve talepte bulunmak için lütfen tıklayınız.