Skip to content

RAPORLAMA HİZMETLERİ

Faaliyet Raporu üretiminde farkınız ne?

İndeks, faaliyet raporu çalışmalarında kurum ihtiyaçlarına uygun yaratıcı çözümler sunuyor. Faaliyet raporlarını zorunlu doküman olmaktan çıkarıp, yatırımcı İlişkileri enstrümanına dönüştürüyor, şirketlerin kurumsal stratejilerini en etkili şekilde ifade etmesini sağlayacak çözümler geliştiriyor.

1soru 1cevap: Hangi tür raporları üretiyorsunuz?

İndeks’in profesyonel ekibi Sürdürülebilirlik Raporları, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporları, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi hazırlıkları sırasında da kurumların güvenilir iş ortağı olarak faaliyet gösteriyor. raporlama hizmeti faaliyetraporları:com Komple “paket” üretim yapıyor musunuz? İndeks’ten içerik-tasarım-çeviri-dijital uygulamaları kapsayacak şekilde “paket teslim” rapor alabileceğiniz gibi, sadece içerik ya da sadece tasarım-uygulama hizmeti de alabilirsiniz.

1soru 1cevap: İndeks yönetici mesajlarını yazıyor mu?

İndeks’in hepsi profesyonel gazeteci ve iletişimcilerden oluşan ekibi Yönetim Kurulu Başkanı, CEO ve raporda yer alacak diğer yöneticiler için mesaj yazıları kaleme alıyor. Talep edilirse yöneticilerle röportaj yapıyor. 1soru 1cevap: raporlama hizmeti faaliyetraporları:com Dijital rapor hizmeti veriyor musunuz? İndeks içeriğiyle ön plana çıkan, tasarımıyla kolay okunur ve anlaşılır raporlara imza atmaktadır. Raporlama hizmetini 360 derece kurgulayıp, web ve App uygulamalarıyla raporları dijital ve mobil ortama taşıyan çözümler sunmaktadır.

1soru 1cevap: Yatırımcı İlişkileri Platformu hazırlıyor musunuz?

İndeks profesyonel yazılım ekipleri son teknolojiye sahip platform çözümleriyle Yatırımcı İlişkileri’nin ihtiyacı olan platform alternatiflerini içerik-yazılım-tasarım olarak hazırlıyor.

1soru 1cevap: Sunum ve ara dönem raporları hizmeti sunuyor musunuz?

Yatırımcı Sunumları Yatırımcı Geribildirim Raporları Aylık Performans Özetleri Ara Dönem Faaliyet Raporları Bilgilendirme Dokümanları (Fact Sheet) İndeks ekipleri tarafından hazırlanıyor.

1soru 1cevap: Raporların farklı dillere çevirisini yapıyor mu?

İndeks, raporlama konusunda uzman native çevirmenlerle çalışıyor.