Skip to content

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İçerik Fabrikası’nın sosyal medya uzmanları marka/kurumlar için tüm sosyal medya platformlarında iletişim stratejilerinin belirlenmesi, takvim oluşturulması, uygulamaların kullanılması, içerik oluşturma, görsel hazırlama, takipçileri memnun etme & arttırma özelinde proje geliştirme vb. farklı yetkinlikleriyle sosyal medyada güçlü ve sürdürülebilir destekleriyle yanınızda.

İletişimi yönetmek, rakipleri izlemek, kolay ve doğru anlaşılmak için içeriği ölçmek önemlidir. Kampanya içerikleri, hizmet ve ürüne dair her türlü içerik, anlık ve dönemsel içerik, sosyal sorumluluk içerikleri, sponsorluk içerikleri, kurumsal içerikler, krize dair içerikler, finansal ve yatırımcı ilişkileri içerikleri… Hepsi ve her şey ölçülebilir…

İçerik ile hedef kitlenizin doğru bir şekilde buluşmasını sağlarsınız. Sürdürülebilir iletişim stratejisi geliştirme olanağı bulursunuz. Rakiplerinizle karşılaştırma yapabilirsiniz. İçeriğinizi ölçmek itibar yönetimi ve kurum içi dengeleri yönetmekte de avantaj sağlar.

İletişim konusunda uzman insan kaynağımız özgün iletişim ve içerik eğitimleri sunuyor. Ağırlıklı olarak üst düzey yönetici ve sözcülerle çalışırken, konuşmacı ve sunum eğitimleri de derin bir çalışma alanını oluşturuyor. Eğitmenlerimiz iletişimsiz bir hayatın düşünülemeyeceğini örneklerle ve gerçeğe yakın senaryolarla ortaya koyuyor. Teknikleri öğretiyor, strateji kurguluyor. Sosyal medya çalışmaları ise bunların başlıcası.

Sosyal medya ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.