Skip to content

YAYINCILIK HİZMETLERİ

Yayıncılık

İndeks, yayıncılık hizmetleri altında gerek kurumsal gerek bireysel çözümlerde 360 derece hizmet sunuyor.
“Ne demek yayıncılık hizmeti?” diye sorabilirsiniz. Aklınıza gelen her türlü iletişim aracını hazırlamak diye tarif edebiliriz. Anlatmak istediklerinizi, yakalamak istediğiniz hedef kitleye aktaracak dergi, broşür, kitap, rapor, TV radyo programı, video, web ya da mobil tabanlı içeriklerin hepsi. İsterseniz bir kereliğine isterseniz günlük, haftalık, aylık. Hatta dilerseniz anlık. Sitemizde gezinmenizi öneriyoruz. Diğer sayfalarda ve İndeks alt markalarında detaylı açıklamaları bulacaksınız.

İndeks, içerik ve iletişim çözümlerinde birey ve kurum farkı gözetmeden herkesin ihtiyacını karşılar. Bununla birlikte kurumlar, iletişim ve içerik taleplerini daha net tarifledikleri için yoğunlukla kurumsal çözümler üretmekteyiz.

Her platform için içerik

İndeks, içeriğin üretimi ve yönetiminde çözümleriyle fark yaratır. Ürettiği her mesajı kurum kültürüne uygun tasarlar. Hedef kitleye ulaşmakta etkin iletişim enstrümanı olan yayınları basılı, elektronik, web, App tabanlı gibi aklınıza gelen her platform için sürdürülebilir hizmet kurgusu içinde 360 derece bakış açısıyla hazırlar.

İndeks, uzman kadrosuyla, her sektöre uygun fark yaratan, öncü, sınırlarını zorlayan, okunan, tasarımı ve içeriğiyle göz dolduran, bilgi-haber yoğun, yaratıcı ve iddialı yayınlar sunar.

Yayınlarınızda İndeks farkını yaratmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.