Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi

Rapor 4.0

Hızlı, pratik olmak gibi özellikler dijital raporlamaya ilgiyi artırıyor. Bu sayede, yatırımcı ilişkileri enstrümanlarının başında gelen raporlamalarda da devrim yaşanıyor. Dijital özellikler taşıyan raporlarda başarılı olmanın sırrı, basılı ve dijital raporların farklı güçleri olduğunu anlamak ve buna göre bir strateji çizmekten geçiyor. Kurumların yüzde 80’i faaliyet raporlarını elektronik platformda yayınlıyor. Ama nasıl? Ortaya konan elektronik versiyon baskılı kopyanın birebir aynısı olmaktan kurtulamıyor. Takibi zor, kullanımı neredeyse imkansız…

Basılı faaliyet raporlarının giderek düşen sayıları hiçbirimiz için sürpriz değil ki, böyle olması gerektiğine inanıyoruz. Ama biz tamamen ortadan kalkacağına inanmıyoruz. Bunun pratik gerekçeleri olsa da son yıllarda üretimimizin neredeyse tamamına yakınını dijital faaliyet raporu üretiminde geçirdiğimizi söyleyebiliriz.

İndeks bir içerik ve iletişim kurumu. Farkımız da burada. Biz müşterimizin ihtiyacını bütçesiyle değil, ulaşmak istediği hedef kitleyle analiz ederiz. Hedef kitle hangi platformu daha rahat tüketiyorsa uygun çözüm geliştiririz.

İndeks, teknolojinin sağladığı kolaylık, yaratıcı ve fonksiyonel olma avantajlarını kullanarak faydalı çözümler üretir. Raporları durağan görünümlerinden sıyıran interaktif raporlama hizmeti, site ziyaretçilerinin talep ettikleri verilerle kendilerine özel faaliyet raporu bilgilerine erişmelerine de olanak tanıyor. Dijital raporlama hizmetlerinde fark yaratıyoruz. Çünkü konu yalnızca teknolojiyi kullanmak değil ki, gerçekten iyiyiz, içerik üretiminde iyi olmak gerekiyor. Video röportajlarla aktarılan yönetici mesajları, yüzlerce sayfa süren raporların 3-5 dakikalık video rapor versiyonlarını hazırlamak için iletişimci olmak gerekiyor.

Dijital raporlama çalışmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

 

Share Post