Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi

Konuşma Konuları

İndeks Konuşmacı Ajansı farklı büyüklükte özel kitlelere, yerel ya da uluslararası pek çok toplantıya içerik sağlayan bir oluşum. 2004’te kurulan İndeks, kurulduğu günden bu yana çağı yakalayan ve trend olan konuların uzmanlarını bünyesine katarak konuşmacı portföyünü zenginleştirdi.

Söyleyecek sözü olan uzmanları doğru dinleyici kitlesiyle buluşturuyoruz. İndeks Konuşmacıları güncel konuları, gündemin dinamiklerini, bilimi ve bilgiyi kullanır. İndeks’te içerik konuşur.  Deneyimli konuşmacılar kadar yeni nesil konuşmacıları da portföyümüzde ağırlıyoruz. Bizim işimiz zengin bir portföy sunmak kadar, portföy bağımsız konuşma içeriği yaratmak. İşin küresel anlamda püf noktası da bu! Konuşmacılarımız bizim için çok önemli, o nedenle biz içerik peşinde koşarız. Sloganlarla konuşma yapmak değil işimiz bilgi aktarmak ve içerik üretmek.

Ajans olarak çok farklı gruplara hizmet veriyoruz. Hedef kitle farklı sektörlerde, hayatın değişik alanlarında, irili ufaklı gruplar kadar özel, yığınlar kadar yaygın olabiliyor. Herkesin dikkatini tutmak, akılda kalmak, geriye bilgi bırakmak bizim işimiz. Konuları seçerken, konuşmacılarımızla el ele yürürken sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz.

İlgi uyandıran içerikler ve Türkiye’nin ve dünyanın  fikir liderleri uzmanlıklarını İndeks’te konuşturuyor.

Konuşma konuları hakkında detaylı bilgi ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

 

Paylaş