Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi

İndeks Konuşmacıları

İndeks Konuşmacı Ajansı konuşmacılarını farklı kılan en önemli özellik bilgi birikimlerini kitap, makale, referanslı projeler, somut ürün ve deneyimlerle desteklemeleri. İndeks Konuşmacı Ajansı, bilginin en doğru kaynaktan ve verimli iletişimini sağlayarak hedef kitleye iletişim hizmeti sunuyor.

İndeks Konuşmacı Ajansı için en önemli konu; doğru içerik ve doğru hedef kitle. İndeks Konuşmacı Ajansı talep edilen konu ve içerikte özel organizasyon teması ve kurgusu geliştirmek üzere çalışmalarını sürdürüyor. Sağlıktan ekonomiye, güvenlikten siyasete, kadın istihdamından bilgi güvenliğine, çocuktan malzeme mühendisliğine, uzaydan sanayide üretime… aklınıza ne geliyor, ihtiyaç listenize ne takılıyorsa  biz çalışıyor sizin için konuşmacı hizmeti yaratıyoruz.

İndeks portföyünde kimler var? 

Her şeyden önce yüzlerce yerli ve yabancı konuşmacıyla hareket ediyoruz.  Ekonominin dilinden anlayan usta kalemler, bilim insanları, inovasyon neferleri, mucitler, İK profesyonelleri, iş kadınları, girişimciler, üst düzey yöneticiler, CEO’lar, akademisyenler, iş dünyasının önce gelen isimleri ve daha pek alandan çalışan, düşünür… İndeks Konuşmacı Ajansı çatısında.

Portföy çok geniş… Kimi yakından tanıdığınız ünlü isimler, kimi uzmanı olduğu çevrede tanınan değerli kişiler, hepsi toplumda fikir önderi diye adlandırdığımız bilgi ve tecrübelerine değer verdiklerimiz. İsim isim saymak yerine sizin portföyü incelemenizi tercih ederiz.

Tam da bu noktada gördüklerinizin buzdağının üstü olduğunu anımsatmak isteriz. Konuşmacı Ajansı hizmeti veren bizler de diğer tüm sektörlerdekiler gibi dönüştük. Portföyümüzün genişliği ve derinliği övünç kaynağı olsa da asıl işimiz yoktan yaratmak, var etmek.

Üyelerimizi ve üyelerimiz de bizi titizlikle seçiyor. En iyileriyle çalışıyoruz.

İndeks Konuşmacı Ajansı’na bağlı konuşmacılar hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Share Post