Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi

Hazır Alın-Sipariş Verin

Türkiye’nin içerik satışı portalı. İlklerini anlatmak için yazık ki cümle yapısı yeterli gelmiyor.  Örneğin ilk yasal platform. Yani aldığınız ve veya ulaştığınız her içerik orijinal. Kaynağı belli ve izinli. İlk özgün içerik bankası. Neye elinizi atarsanız atın, özel ve özenle hazırlanmış. İlk iletişim uzmanları platformu. Yani yazar çizer, uzman, analist, fotoğrafçı, çevirmen, video prodüksiyon ekip üyesi, redaktör… hepsi bu sitede hizmete hazır. İlk kez bu sitede kendi ekibinizi seçebiliyor ve sipariş verebiliyorsunuz.

Paket proje
İçerik Fabrikası, birden fazla seçenek sunuyor. Hiçbir şeyi mecburiyetten almak zorunda değilsiniz. Parçalayarak alabileceğiniz gibi içerikleri paket olarak almak istediğinizde ihtiyaçlarınıza uygun çözümler de sunuyor. Şöyle açıklamak mümkün, bir kitabın yalnız önsözünü sipariş edebileceğiniz gibi, tabii ki tümünü de talep edebilirsiniz. Ama bitmedi, kitap tasarım ve uygulamasını, baskısını ve dijital versiyonlarının yayına hazırlanmasını da talep edebilirsiniz. Bu arada İndeks ve alt hizmetlerimizden kitap tanıtımı, sosyal medya duyuruları, mailing ve aklınıza gelebilecek her tür iletişim çalışması isteklerinizi süsleyebilir.

Son olarak alışa gelmediğiniz bir hizmetimiz daha var. İçeriği ayda haftada istediğiniz kadar sipariş edebilirsiniz. Örneğin çocuk ana temasına oyunla öğrenme içeriği talebiniz var. Haftada 2 – 5 ne kadar ihtiyaç duyuyorsanız ya da her ay 20 adet her Pazartesi-Perşembe aralıklarla teslim edin diyebilirsiniz. Hayallerinize sınır koymuyoruz.

İçeriklerin bir bölümünü uzmanından almak istediğinizde yine hizmetinizdeyiz… Çalışmanın tasarım ve uygulama kısmını ya da birinden birini almak ya da çıkarmak istediğinizde esneğiz ve türlü çözümle yine hizmetinizdeyiz… “Hiç kimsede olmayan bir şey” dediğinizde, “Çok ilginç olsun” diye bilgi verdiğinizde, yalnızca uygulama değil fikirle hizmetinizdeyiz… Diyelim, özel prodüksiyon gerekti, özel üretim, sanat ve sanatçı gerekti… Tahmin edeceğiniz gibi hizmetinizdeyiz. Fabrika’da bulamadıklarınızı ya da size özel olsun dediğiniz her şeyi butik üretimimizde bulacaksınız…

İçerik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Paylaş