Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi

İçerik Fabrikası Ekibi

İçerik Fabrikası, modern çalışma anlayışıyla ve etkin bir yönetim yapılanmasıyla çalışmaktadır. Aralarında Türkiye’nin önde gelen uzmanlarının bulunduğu zengin bir eko sistemle çalışan İçerik Fabrikası ve eko sistemindeki kişi ve kurumlar, birbirilerine evrensel kriterlerde hukuk-etik anlaşmalarla bağlıdır.

Uzman Yazarlar
İçerik Fabrikası’nın bünyesinde birçok uzman yer alıyor. Uzman yazarlar, 100’ü aşkın kategoride kendi alanlarında yazılarını sizlerle paylaşıyor. Sağlıktan spora, astrolojiden teknolojiye uzman teknik insanlar, güncel gelişmeleri eğitici bir dille aktarıyor, yorumlarını paylaşıyor. Uzman yazarların tüm yazıları, özgün içeriklerden oluşuyor.

Uzman yazarlara ulaşmak için: tıklayınız…

Editörler – Tasarımcılar
İçerik Fabrikası tüm iletişim uzmanlarını kucaklayan bir platform. 100’ü aşkın kategoride binlerce yazı üreten editörler, özel siparişle istenilen kategori ve konuda da içerik hazırlayabiliyor.
İletişim alanında deneyimli profesyonel kadro; rapor, dergi, gazete, broşür, kitap, kitapçık, katalog içerik/tasarım vb. ihtiyaçlarınız için sipariş üzerine çalışıyor; özgün çalışmaları yayına hazırlıyor. İster tasarım, isterseniz yalnızca uygulama; dilerseniz komple çözüm için hizmet alabilirsiniz.

Editörlere ve tasarımcılara ulaşmak için: tıklayınız…

Fotoğraf Sanatçıları
İçerik Fabrikası’nın profesyonel fotoğrafçıları, portreden ürüne, dekorasyondan yemeğe, seyahatten mimariye farklı alanlarda her platform için üretim yapıyor.

Fotoğraf sanatçılarına ulaşmak için: tıklayınız

Dijital Ekipler
Web ve App konusunda günümüz teknolojilerini takip eden deneyimli ekipler, intranetten e- ticaret sitelerine, App yazılımından kişisel bloglara kadar ihtiyacınız tüm dijital uygulamalar konusunda hizmet veriyor.

Share Post