Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi
 

Turgay Biçer

Who is Turgay Biçer?

Biçer has been an athlete and trainer for many years. He has been in UK and USA from 1988 to 2002 for academic research. He gave lectures on communication, coaching and psychology for graduate and post graduate students at Ticaret University. He is in the faculty of Marmara University as well as Doğu Akdeniz University in Cyprus. Biçer produced and presented a TV show for TRT 2 for four years where he hosted well-known people from all around the country on their leadership and success stories. Later he produced and hosted shows for SKYTURK 360, Radyospor and Lig Radyo.

For speech topics, publications and videos: https://www.indekskonusmaciajansi.com/konusmaci/489/turgay-bicer

Share Post
 

Turgay Biçer

Turgay Biçer kimdir?

Uzun yıllar sporculuk ve antrenörlük kariyeri olan Biçer, 1988 – 2002 yılları arasında akademik çalışmalar için İngiltere ve Amerika’da bulundu. Daha önce Ticaret Üniversitesi’nde Lisans ve Yüksek Lisans programlarında iletişim, Koçluk ve Psikoloji dersleri verdi. Halen öğretim üyesi olduğu Marmara Üniversitesi dışında, Kıbrıs’ta Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde dersler veriyor.

Biçer, TRT 2’de dört yıla yakın bir süre devam eden ve alanında rekorlara imza atan, ülkemizin yetiştirdiği değerli ve önemli insanların liderliklerini ve başarı öykülerini model alan liderlik üzerine bir program yaptı ve sundu. Sonrasında SKYTURK 360, Radyospor ve Lig radyoda programlar yaptı ve sundu.

Konuşma konuları, yayınlar ve videolar için: https://www.indekskonusmaciajansi.com/konusmaci/489/turgay-bicer

Share Post