Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi

Güçlü Referanslar

Eskiden hissedarların elinde iletişim kurmakta güçlük çektikleri şirketin hisseleri, şirketlerin karşısında, adı dahi bilinmeyen küçük ortaklar ve uzakta bir yerde potansiyel müşteriler vardı. Zaman değişti, teknoloji ilerledi, iletişim arttı. Hissedarlar uzaktan seyretmiyor. Her konuda bilgi sahibi olmak istiyor, hissesini tuttuğu şirketle ilgili düzenli bilgi bekliyor. İletişimi ise sürdürülebilir ve dinamik hale getirmeyi talep ediyorlar. Peki hissedar yalnızca kurum kağıtlarını elinde tutanlar mı? Dünle bugün arasındaki en önemli farka parmak bastınız.

Faaliyet raporları kim olursa olsun paydaşlara yol gösteren bir araç. Şeffaf politikalar kurum değerini etkileyen temel kriterlerin başında. Mevzuata uygunluk, yıl içinde yapılan faaliyetler, tabii ki bilançolar. Yöneticileri de unutmayalım. Aslında yılın hikayesini kaleme alan onlar.

Peki biz ne yapıyoruz?

Kimi kurum bilgiyi kendi süzgecinden geçirip ham olarak teslim etmeyi tercih ediyor, kimi kurum ben editör değilim diyerek teknik olarak destek istiyor, kurumların bazıları “gir içeri ve benim röntgenimi çek” diyor, tasarım ve uygulama talebinde bulunanlar, faaliyet raporunu bir iletişim projesine dönüştürmemizi isteyenler, hedef kitlesinin özelliklerinden söz ederek nerede olursa olsun ulaşılması gerektiğini bunun için teknolojinin tüm özelliklerini kullanmamızı isteyen var. Özetle ihtiyacı anlıyor, ürünü geliştiriyoruz.

İndeks’in sunduğu raporlama hizmetleri

  • Yıllık Faaliyet Raporları
  • “Annual Review”
  • Entegre Rapor
  • Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporları
  • Sürdürülebilirlik Raporları
  • Ara Dönem Faaliyet Raporları

– CEO mesaj videoları

– Video faaliyet raporları

– İnteraktif dijital rapor uygulamaları

İndeks tarafından hazırlanan veya tasarlanan faaliyet raporları referanslarına ulaşmak için:

İndeks referanslarına ulaşmak için:

 

Share Post