Türkiye'nin En Güçlü İletişim ve İçerik Ekosistemi

DİJİTAL FAALİYET RAPORU NE FAYDA SAĞLAR?

İndeks, ulusal ve uluslararası birçok kuruma faaliyet raporları konusunda hizmet veriyor. Sürdürülebilirlik raporları ve faaliyet raporları gibi Ar-Ge çalışmaları, sosyal sorumluluk raporlamaları, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmeleri, İndeks’in yatırımcı ilişkileri ve kurumsal iletişim birimlerinin ihtiyaçlarına yanıt verdiği alanlar arasında yer alıyor ve kurumların tercih ettiği kurallar bütünü içinde çalışmalar yürütülüyor.

İndeks ayrıca, her şeyin dijitalleştiği günümüzde faaliyet raporlarını farklı dijital uygulamalarla her platformda erişilebilir ve kolay okunabilir kılıyor. Özgün bir yazılımla hazırlanan Yatırımcı İlişkileri App. uygulaması, video raporlar ve web raporlar bu kapsamda yapılan çalışmalardan bazıları. Dijital raporlarda video prodüksiyonlarla verilen yönetici mesajları da verilmek istenen içeriği en kompakt şekilde direkt hedef kitleyle yer, zaman baskısı olmadan buluşturuyor.

İndeks, raporlamalarda uluslararası standartlara uyumlu bir şekilde çalışıyor ve kurumların ihtiyaçlarına bu sorumlulukla cevap veriyor. İşte bu nedenle kurulduğu günden bu yana alanının önde gelen kuruluşlarına hizmet veriyor. İndeks’in  bugüne kadar hizmet verdiği kuruluşlar arasında; STFA Holding, Yaşar Holding, Doğuş Holding, Türk Telekom, Tofaş, Arçelik, Turkcell gibi köklü kurum ve kuruluşlar yer alıyor ve almaya devam ediyor.

Share Post